Aan de slag

Wil je aan de slag in jouw wijk of vrijblijvend contact? We horen graag van je. 

Ons energieke team

Benieuwd naar de gezichten achter HeatPuls? We stellen ons graag aan je voor! Wij zijn een divers team met verschillende achtergronden. Natuurlijk hebben we een een grote bak aan ervaring binnen de energiesector en ook is het samenwerken met gemeenten ons niet vreemd! Wat ons bindt? Impact binnen thema verduurzaming. Daar worden wij warm van! 

Emily-website-picture-transparent-2020

Emily Baartmans
Project management

e.baartmans@sobolt.com

Wouter-website-picture-transparent-2020

Wouter Vermeiden
Impact creator

w.vermeiden@sobolt.com

Arthur-website-picture-transparant-2020

Arthur Nieuwland
AI Thermograaf

a.nieuwland@sobolt.com

David-website-picture-transparent-2020

David de Heus
Innovation booster

d.deheus@sobolt.com

Jeroen-website-picture-transparent-2020

Jeroen van Zwieten
Partner development

j.vanzwieten@sobolt.com

Stan-website-picture-transparant-2020

Stan Vanwersch
Project engineer

s.vanwersch@sobolt.com

Profielfoto-heatpuls-Kasper-2

Kasper Burger
Project management

k.burger@sobolt.com

Profielfoto-heatpuls-Ramon

Ramón Putzer
Information designer

r.putzer@sobolt.com

Powered by Sobolt

HeatPuls is ontwikkeld door Sobolt, in samenwerking met Enpuls en Nieman. De missie van Sobolt is het creëren van AI oplossingen van wereldklasse voor een duurzame toekomst. We hebben een sterke focus op het versnellen van de energietransitie. Meer weten over ons en onze andere producten? Bezoek de website van Sobolt of neem contact met ons op.

Vragen?

Bekijk de veelgestelde vragen en vind direct het antwoord.

Contact

Weena 592-594
3012 CN Rotterdam

+31 10 - 318 00 51
info@sobolt.com

Twitter: @soboltbv

Sobolt-Label-Icon-RGB-White

© Sobolt B.V. 2021
Alle rechten voorbehouden
KvK: 67363571